הערכת שווי היא אבן פינה בכל החלטה פיננסית של משקיע או בעלים. 

ייעוץ מומחים בלתי תלוי לגבי כל סוגי הנכסים והריביות, החל בהערכות שווי של תיקי נכסים וערבונות של הלוואות, וכלה במבנים מסחריים ומתחמי מגורים ייחודיים.

הערכות שווי מדויקות ואמינות הן חיוניות לשוק נדל"ן המתפקד היטב ובשקיפות. הערכות השווי של CBRE יכולות לספק יתרונות לבעלי עניין באמצעות הפחתת אי הוודאות והבנה טובה יותר של ביצועי הנכסים בשוק הרחב. כדי ליישם את תוצאות הערכות השווי הטובות ביותר, אנו משלבים בין ידע מהשווקים המקומיים לבין הסטנדרטים הגלובליים שלנו לניהול תהליכים ולגישה לנתונים.

אנו משתמשים בשיטות החדשניות ביותר, בתהליך שפותח בקפידה כדי להבטיח ביצועים גבוהים ועקביים.בנוסף לכך, הערכות השווי שלנו מתאימות לרגולציות הכספיות והפיננסיות העדכניות ביותר. אנו ממנפים את נקודות ההשקפה, קנה המידה והקשרים הייחודיים שלנו כדי לספק תוצאות יוצאות מן הכלל עבור הלקוחות באמצעות פתרונות נדל"ן היוצרים ערך. הגישה שלנו לשירותי הערכת שווי וייעוץ מורכבת משלושה עקרונות מרכזיים:

  • מחויבות למצוינות ולניהול סיכונים איכותי
  • פלטפורמות טכנולוגיות וגישה לנתונים מהמובילות בתעשייה
  • כיסוי ויכולת מתן שירות גלובליים


ספקית מובילה של שירותי הערכת שווי

שירותי הערכת השווי והייעוץ של CBRE הם צוות הערכת השווי הגדול והמנוסה ביותר בכל אירופה. הצוות שלנו מספק ייעוץ מושכל, מוכוון שוק ובלתי תלוי לגבי כל סוגי הנכסים ומגוון רחב של זיקות בנכסים – החל מהערכות שווי חד פעמיות וכלה בהערכות שווי של תיקי נכסים שלמים.

הבנת השוק

בבסיסם של כל שירותי הערכת השווי והייעוץ שלנו עומד המודיעין השיווקי שלנו המוביל בתעשייהכיועצת מספר אחת לנכסים מסחריים, ל CBRE- יש את המומחיות הגדולה ביותר בתחום ניתוח העומק והנתונים, המבוססת על מומחי המגזרים שלנו ברחבי העולם ועל העסקאות המתבצעות בין צוותי סוכנות והשקעות