אחריות תאגידית

אנשים

אנחנו פועלים בהשראת ערכי ה-RISE שלנו – כיבוד הזולת, יושרה, שירות ומצוינות, ושמים דגש על גיוון כישרונות במקום עבודה הוגן, בטוח ומכליל.

cr-people-basic-hero-972x1296

סקירה כללית

האנשים שלנו הם אלה שהופכים אותנו למובילה עולמית. רווחת העובדים משפיעה על כל דבר שאנו עושים, החל מיוזמות גיוון, שוויון הזדמנויות והכללה (DE&I) וכלה בבטיחות ורווחה במקום העבודה, ומעורבות בקהילה.

גיוון, שוויון הזדמנויות והכללה

תחום ה-DE&l ב-CBRE הוא יותר מערכי ליבה – הוא ממש יתרון תחרותי. באמצעות יצירת סביבה שבה כל אדם מוערך בזכות מי שהוא, זוכה להכרה בתרומתו ומקבל הזדמנות לצמוח, אנו פותחים את העסק שלנו לנקודות מבט והזדמנויות חדשות.

אחת הדרכים המצליחות ביותר שלנו לטיפוח גיוון והכללה היא תמיכה מתמשכת בקבוצת המשאבים לעסקי עובדים (EBRG), עם למעלה מ-12 אלף חברי קבוצות בארה"ב ו-16 אלף ברחבי העולם.

בטיחות ורווחה במקום העבודה

אנו משלבים את רווחת העובדים בכל החלטה עסקית כדי שאנשינו יחוו תרבות ארגונית של אכפתיות בסביבת העבודה שלהם ויחזרו הביתה בריאים ושלמים בסוף כל יום. אנחנו קובעים סטנדרטים ומדיניות גלובליים; מטפחים את ההנהגה הבכירה, שמדברת בקול חזק וברור ומבטיחה לשמור על אחריות; משפרים ללא הרף את תוצאות הבטיחות שלנו, ומשתפים את מה שהחברה למדה כמומחית מובילה בתחום בכל הנוגע לחוויית עובד.

CBRE Cares

כארגון הנתינה והמתנדבים של החברה, CBRE Cares ממנף את התשוקה והכישרון של עובדינו ברחבי העולם כדי להעניק תועלת אמיתית לקהילות שלנו.

המנהל המוביל