אנו פועלים ביחד עם הלקוחות שלנו כדי לשפר את הפרודוקטיביות ואת היעילות – ונותנים מענה לחששות סביבתיים, הכנה לעתיד ושמירה על כוח אדם איכותי – כדי להבטיח שאנו לומדים ככל יכולתנו על העסק לפני שנספק עבורו אסטרטגיות  בעלות השפעות מהפכניות לתכנון סביבת העבודה. 

לא משנה מה גודל העסק שלכם ומה גודל תיק נכסי הנדל"ן שלכם, הצוות המנצח של CBRE יכול לעזור בקידום הביצועים ולשפר את סביבת העבודה שלכם. המומחים שלנו משתמשים בכלים מתוחכמים לבניית תובנות, בניתוח נתונים וכן באסטרטגיות לתכנון סביבת עבודה כדי למדוד תפוסה ולנתח את המרחב שלכם, ולאחר מכן הם מעצבים ומיישמים פתרונות לפי הזמנה שיהפכו את הנכס שלכם ליתרון אמיתי.

הטמעת שינוי באופן מוצלח מבוססת עבורנו על מעורבות ותקשורת מצד המשתמשים.
פיתחנו תוכניות מובנות של פעילויות לתמיכה, להדרכה ולפיתוח מעורבות של עובדים בצורת העבודה, צורת החשיבה וצורת ההתנהגות החדשות.

כמובילי מחשבה בתחום הרווחה במקומות העבודה, אנו חוקרים ומייעצים לגבי גישות נוכחיות לרווחה הקשורות לתכנון המשרד, לפרקטיקות עבודה ולמעורבות עובדים, ומאפשרים לאנשים ולמקומות עבודה לממש את הפוטנציאל שלהם ואף מעבר לכך.

ביצועי עובדים טובים יותר בעלויות מופחתות

סביבת מקום עבודה משופרת משמעה לא רק עובדים מרוצים יותר, אלא גם חיסכון בעלויות.
על ידי גיבוש ושיפור המרחב העסקי שלכם, אנו יכולים ליצור סביבה התומכת בשיתוף פעולה ובחדשנות, ובכך לעודד מעורבות עובדים ושביעות רצון מוגברת. היתרונות של סביבת מקום עבודה משופרת וניהול תפוסה הוליסטי ניכרים לעין וניתנים למדידה.

היתרונות כוללים חיסכון בעלויות הנדל"ן, הפחתה של טביעת הרגל הפחמנית, משיכה של כוח אדם איכותי ושמירה עליו, וכן ניתוח נתונים המודדים באיזו מידה משרת הנכס שלכם את העסק שלכם. 

בממוצע, צוות סביבת עבודה ותפוסה של CBRE סיפקו חיסכון של 20% בעלויות התפוסה באמצעות הפחתת המקומות הפנויים, תכנון יעיל ופרקטיקות הקצאת מרחב חדשות.