באמצעות השילוב בין כלים להפקת תובנות מהמובילים בשוק לבין ידע מומחים ברמה המקומית והגלובלית, אנו מספקים ניתוח מותאם אישית של שרשרת האספקה של הארגון שלך, ומספקים המלצות היכולות להביא להשפעות מרחיקות לכת.

הפחתת עלויות של שרשרת אספקה

המומחים שלנו בנושא ניהול שרשרת אספקה יסקרו את המספר, המיקום, הגודל והתפקיד של המתקנים של רשת שרשרת האספקה שלך, ויסייעו בהפחתת עלויות ובשיפור היעילות ברחבי העסק שלך.

על ידי ניצול המומחיות וקנה המידה שלנו, ביכולתנו לנתח הפרשי עלויות והבדלים באספקת שירותים ברחבי העולם ולספק עבורך מיטוב של הרשת וכן פתרונות שרשרת אספקה המאפשרים הגשמת יעדים עסקיים. תהליך הייעוץ בנושא שרשרת אספקה שלנו מונע על ידי ניתוח מוכח של נתוני נדל"ן הכוללים עלויות כוח עבודה, תמריצים הקשורים למיקום, תעריפי תחבורה ועלות מלאי.

ניהול תפוסות

 CBREתעריך את התפעול הנוכחי שלך כדי לזהות בעיות של תפוסה ולהקל עליהן. כמו כן אנו נבצע ניתוח של שרשרת האספקה בתחומים כגון לוגיסטיקה, תחבורה, הפצה, ניהול מלאי והזמנות, ונמדוד את תכנון התפוסות הנוכחי שלך אל מול תחזיות צמיחה כדי להקל על הצלחתך בעתיד.

לוגיסטיקה מצד שלישי

אנשי המקצוע של CBRE יעריכו את היתרונות של לוגיסטיקה מצד שלישי ושל ניהול שרשרת אספקה מצד שלישי, בהשוואה לשימוש בשירותים מתוך החברה.

אנו הופכים את הבנת הדרישות האסטרטגיות שלך לעסק שלנו. אם מודל שרשרת אספקה במיקור חוץ הינו מתאים, נוכל לסייע בזיהוי ספק הצד השלישי הטוב ביותר עבור הצרכים הספציפיים שלך.