שוקי הון

בנקאות להשקעות

ייעוץ בלתי תלוי בנושא שוק ההון, המבוסס על מומחיות פיננסית מעמיקה ותובנות מעמיקות לגבי נכסי נדל"ן גלובליים, ליצירת פתרונות שהלקוחות יכולים לסמוך עליהם.

israel-capital-advisor-972x1296
צוות יועצי ההון של CBRE מספק ייעוץ בלתי תלוי ומוביל בתעשייה בתחום שוק ההון, המגובה במומחיות הפיננסית ובתובנות שלנו לגבי נכסי נדל"ן גלובליים, שאין להם מתחרים.

אנו עובדים באופן צמוד עם לקוחות המחפשים את המיקוד, המשמעת והישג היד של חברה פיננסית תאגידית גלובלית, המשולבים בידע במגזר הנדל"ן של חברת הנכסים המסחריים המובילה בעולם.

המומחים שלנו הם אנשי מקצוע מנוסים בתחום הפיננסי, המתאימים את צורכי הלקוחות לאסטרטגיות השקעה במגזרים ובמיקומים גאוגרפיים מיוחדים, בעזרת מגוון מבני הון.

שירותי יועצי ההון שלנו מכסים שלושה תחומים עיקריים:

פיננסים תאגידיים: הצוות שלנו מספק פתרונות יצירתיים לעסקאות, עצות מימון אסטרטגי ותמיכה בעסקאות.על ידי מינוף רשת גלובלית של אנשי קשר, המומחים שלנו יכולים לסייע בכל דבר הקשור לפיננסים, החל מגיוס הון וכלה במימון חובות, ניתוח ובניית מודלים של תיקי נכסים, וכן פתרונות פיננסים המתמחים בשווקי האנרגיה והתשתיות.

ייעוץ השקעות: הצוות שלנו מספק שירות בלתי תלוי ואמין המבוסס על התובנות הייחודיות של CBRE לגבי שוק נכסי הנדל"ן.באמצעות שירותי ייעוץ בהשקעת חובות וכן בנכסים ישרים ועקיפים, אנו נמצא פתרונות השקעה יצירתיים המתאימים לדרישות ולמטרות הפיננסיות המדויקות שלך.

שירותי הלוואות: כמו כן, הצוות שלנו מספק פתרונות ניהול אמינים למלווים, המגובים בערכה מלאה של שירותי הלוואות לנכסי נדל"ן.החל בייעוץ בנושא הלוואות וכלה בטיפול בהלוואות ובגבייתן, יש לנו צוות שינהל את ההון שלך.