פתרונות מעבדה משולבים


מחלקת פתרונות המעבדה המשולבים (iLS= integrated Laboratory Solutions) 
של CBRE מספקת מגוון פתרונות חדשניים, מהמובילים בתעשייה, למיטוב תפעולי מעבדה החיוניים לעסק, לשיפור היעילות, זמינות הנכסים וזמן הפעילות, להפחתת עלויות וסיכון ועל מנת לאפשר הקדשת זמן רב יותר למדע ולהישגים מדעיים.

כארגון משלב יחיד עבור שירותי מעבדה, צוותי ה-iLS שלנו מנהלים מגוון רחב של מכשירי מפתח עבור מעבדות ואנליטיקה ברחבי העולם, אשר אחוז ניכר מהם ממוקם במרחבים בעלי תנאים נאותים החיוניים למשימה. במגזר התרופות, מומחי ה-iLS שלנו עובדים כעת בשותפות עם מספר חברות בינלאומיות מובילות.

השירותים שאנו מספקים הם מודל משולב של ביצוע עצמי ושל ניהול יצרני ציוד רלוונטיים/ספקים שותפים מומחים, כדי ליצור פתרון מותאם אישית המאפשר את השגת התוצאות הנכונות עבור כל אחד מלקוחותינו. צוותי ה-iLS של CBRE מספקים תמיכה בכל המגזרים המרכזיים המבצעים מחקר, פיתוח ובדיקות מדעיות תחת רגולציה נוקשה, כולל: מדעי החיים, רפואה, נפט וגז, שירותי סביבה, מזון ומשקאות, כימיה/כימיה חקלאית, ייצור תעשייתי, אוניברסיטאות ומוזיאונים.

לא רק שהמומחים שלנו מספקים את התמיכה הנרחבת בתחום התפעול, האיכות והציות הנדרשת לעמידה בדרישות הסביבות הרגולטוריות הקריטיות ביותר – הם גם יתמכו בעסק שלך באמצעות מגוון רחב של שירותי מעבדה בעלי ערך מוסף.

שירותי מעבדה מקיפים ומשולבים באופן מלא 

בלב כל מה שאנו עושים עומד תיק שירותים מקיף ומשולב באופן מלא, הכולל את כל מחזור החיים של המעבדה. תיק זה עשוי לכלול תכנון, בנייה, מיקום, פריסה מחדש, שיפוץ ותפעול יומיומי של המעבדה, החל מהבטחת תחזוקה, תיקון, כיול, ביצועים, הסמכה ואימות של מכשור מעבדתי ברמה גבוהה וכלה בשטיפה/עיקור באוטוקלב של כלי זכוכית, ניהול חומרים נצרכים, ניהול מחסנים ופסולת, הגדרת ציוד/מכשירים, הכנת מצעי גידול, מיטוב שיטות ותמיכת רובוטיקה/אוטומציה.

אנו אגנוסטיים לגבי ספקים/טכנולוגיות, והדבר מאפשר לנו לספק עצות בלתי משוחדות על סמך הידע והניסיון שצברנו מתוך תמיכה במעבדות ברחבי העולם.

פתרונות הממוקדים בלקוח, המייעלים את התפעול ומאפשרים להקדיש יותר זמן למדע 

מלבד אספקה של תמיכה במכשור מעבדתי, שירותי מעבדה טכניים ושירותי מעבדה כלליים, צוותי ה-iLS שלנו מספקים מגוון שירותי התמחות נוספים הממוקדים במעבדות, אשר מביאים לתוצאות תפעוליות טובות יותר עבור לקוחותינו ומשחררים זמן שיש להקדישו להתמקדות במדע בחזרה לעסקים שלהם. 

שרותים אלה כוללים:

  • מיקור וניהול ספקים מרובים: מומחים ייעודיים בתחום מיקור למעבדות וניהול שרשרת אספקה מבטיחים אספקת גישה מיטבית של מודל עלות.
  • ייעוץ בנושא נתונים: כלי אנליטיקה ומודיעין עסקי חכמים, ומומחיות בניהול מחזור חיים של נכסים, המיודעים לשיפור השימוש בציוד ולשיפור ביצועיו
  • ניהול תוכניות וחדשנות: צוות מנהלי הפרויקטים המומחים שלנו מתמקדים בתמיכה בתוכניות המעבדה החיוניות של לקוחותינו, כולל; העברה ופריסה מחדש של מעבדות ויוזמות חדשניות ליצירת ערך.
  • מעורבות לקוחות: תוכניות ותפקידים מותאמים אישית הבונים מעורבות גבוהה של בעלי עניין בסביבות מדעיות מורכבות. בכלל זה נכללים מגוון תפקידי רכזים מדעיים המוטמעים במעבדה, התומכים בקהילות המדעיות של לקוחותינו ומסייעים בהאצת פעולות המחקר והפיתוח החיוניות שלהם.