הערכת שווי היא אבן פינה בכל החלטה פיננסית שמשקיע, דייר או בעלים יכול לבצע.

מסיבה זו, צוות הערכת שווי וייעוץ של CBRE גאה להיות המוביל בשוק בייעוץ מומחים בלתי תלוי לגבי כל סוגי הנכסים  והתשואות, החל בהערכות שווי של תיקי נכסים, ערבונות של הלוואות, וכלה במבנים מסחריים ומתחמי מגורים ייחודיים.

בין לקוחותינו נכללים בנקים גדולים, ממשלות, חברות נכסים ומפעילים בודדים. לא משנה אם אתם מבקשים עצה לגבי נכס מסחרי מסורתי, נכס מגורים או שווקים מיוחדים הכוללים שירותי בריאות, דלק ופנאי. אנו מספקים הערכות שווי מדויקות המבוססות על ידע שאין שני לו בנושאי השווקים המקומיים והגלובליים, ותומכים בכם כך שתוכלו לקבל החלטות אסטרטגיות מבוססות.

לצוותים שלנו יש ניסיון רב ב:

  • הערכות שווי בינלאומיות: כוללות הערכת שווי של תיק הנכסים, בטוחות להלוואות, ביטחונות, מיזוגים ורכישות.
  • הערכות שווי במדינה יחידה: כוללות תובנות מקיפות לגבי השוק התחרותי, פעילות ממשלתית, תשתיות וכן תקנות בנייה.
  • הערכות שווי המונעות על-ידי מחקר: כוללות הערכת שווי של תיק הנכסים, בטוחה להלוואה, מיזוג או רכישה ופיתוחים רב-שלביים גדולים אחרים.
  • שירותי ייעוץ: כוללים מחקרי ישימות, הגדרה אופטימלית של המוצר, ניתוח המונע על-ידי מחקר.


צוות הערכת השווי והייעוץ שלנו מחפש תמיד דרכים לשיפור שירותים אלה.

מסיבה זו אנו מסורים למשימה שלנו להיות הראשונים בפיתוח טכנולוגיות וטכניקות חדשות, הכוללות מודלים אוטומטיים להערכת שווי עם דיווח דיגיטלי חדשני.

הבנת השוק


בבסיסם של כל שירותי הערכת השווי והייעוץ שלנו עומד המודיעין השיווקי שלנו, המוביל בתעשייה. 
כיועצת מספר אחת לנכסים מסחריים, ל-CBRE יש את המומחיות הגדולה ביותר בתחום ניתוח עומק ונתונים, המבוססת על המומחים  הסקטוריאליים שלנו ברחבי העולם, והעסקאות מתבצעות בין צוותי סוכנות והשקעות.

אם יש לכם תיק נכסים מגוון או שאתם צריכים לפעול במספר אזורים, השירות הבינלאומי  שלנו בעל הניהול המרכזי, מספק את היתרון הגדול ביותר, עם מידת הטרחה הקטנה ביותר. אנו נרתום את המומחיות ואת השמאים הוותיקים שלנו בשווקים המקומיים כדי לספק הערכות שווי מושכלות ותובנות באמצעות איש קשר ממונה אחד.

כיוון שיש לנו ניסיון בביצוע הערכות שווי של תיקי נכסים בשווי הגבוה מ- 640 מיליארד לירות שטרלינג בנכסים כל שנה, CBRE מבינה את השוק היטב כמו שאף יועץ אחר לא מבין אותו.