בעת ניווט בשוקי ההון הגלובליים המורכבים בני ימינו, חשוב שיהיה לכם מישהו שניתן לסמוך על דעתו. הדבר ייתן לכם יתרון משמעותי בעת ניהול דרישות ההון שלכם ומקסום ביצועי ההשקעות שלכם. ולכן

צוות שווקי ההון של CBRE באזור אירופה, המזה"ת ואפריקה הוא המוביל בקהילת השקעות הנדל"ן העולמית. לצוות שלנו – המספק שירות משולב הכולל ייעוץ, מכירות השקעות, רכישות ומימון – יש היסטוריה של ביצועים מעל ומעבר לציפיות של לקוחותינו.


 שירותי שווקי ההון שלנו:

  • ביכולתנו לסייע לכם לזהות, לרכוש ולמכור נכסים ותיקי נכסים המניבים הכנסות, לנהל משא ומתן לגבי תנאי מפתח מסחריים, ולמזער סיכונים בעסקאות.
  • ביכולתנו לנהל את צורכי הנפקת החובות וההון העצמי של הלקוחות בכל סוגי הנכסים המסחריים.

כמו כן ביכולתנו להציע תמיכה במיזוגים וברכישות ברמת הגוף, גיוס הון, ייעוץ לפני הנפקה ראשונה לציבור והערכות אסטרטגיות ברמת התאגיד.

מלבד היותנו החברה למכירות בתחום השקעות נדל"ן, יועצי שווקי ההון שלנו יכולים למנף קשרים קרובים עם השחקנים הפעילים ביותר בעולם בתחום ההון כדי לממש את התוכניות האסטרטגיות של לקוחותינו. לא משנה אם מדובר במומחיות ספציפית לגבי נכסים או עצות פיננסיות תאגידיות בנושא הבנייה והמימון לצוות שלנו יש את התובנות ואת המומחיות הפיננסית הדרושה כדי לסייע בפתרון האתגרים הנדל"ניים המורכבים ביותר.

בעשור האחרון, עסקי שירותי הנדל"ן התגבשו לכדי מספר מצומצם של שחקנים גלובליים אמיתיים. הודות לשילוב הייחודי של מומחיות בייעוץ פיננסי ובתיווך CBRE ידועה כחברה המובילה בשוק.