ב-CBRE אנו מחויבים למילוי תפקידנו כעסק אחראי על ידי תמיכה והוספת ערך בקהילות שבהן העובדים שלנו חיים ועובדים, וכן בקהילות הנזקקות להם ביותר.

בשנת 2011, השיקה CBRE יוזמה לספק גישה מאוחדת יותר בסיוע לקהילות נזקקות ברחבי עסקינו בבריטניה, באירופה, במזרח התיכון ובאפריקה.(EMEA)  מדיניות צדקה זו ברחבי אירופה, המזה"ת ואפריקה נתמכת על ידי תכנית המכונה "בונים עתיד טוב יותר".
בונים עתיד טוב יותר לצעירים באפריקה.
 
בשנת 2014 יצרנו שותפות עם ארגון צדקה עולמי לילדים Plan International.  
הפרויקט הראשון שלנו עם Plan International התמקד בסיירה לאון, אחת מהמדינות העניות בעולם. המטרה שלנו הייתה לספק חינוך לנערות צעירות ופגיעות, ולסייע להן להימלט מהתעללות ומנישואין בכפייה. הודות למאמצים אדירים של צוותי CBRE ברחבי אירופה, המזה"ת ואפריקה, תוכנית זו גייסה יותר מ-1.2 מיליון אירו, ונתנה תקווה לדור של ילדים.
 
ראוי לציין כי הכספים שגייסה CBRE אפשרו שחרור של מענק ממשלתי נוסף של 9 מיליון אירו מטעם ממשלת בריטניה, שהגביר באופן משמעותי את עצמת הפרויקט שלנו. כתוצאה מכך CBRE ו-Plan International יכלו לסייע לספק חינוך ל-21,060 מבין הנערות העניות ביותר בסיירה לאון, ושיפרו את חייהם של 135,000 ילדים נוספים לפני, במהלך ולאחר משבר האבולה.

אף על פי שכבר השלמנו את גיוס הכספים שלנו עבור סיירה לאון, CBRE באזור אירופה, המזה"ת ואפריקה ממשיכה לעבוד עם 485 מבין נערות אלה, ומסייעת להן להפוך למורות מוסמכות.
עיין בדו"ח ההשפעה שלנו על סיירה לאון למידע נוסף.
 
 

יוצרים ערים בטוחות יותר

 

בשנת 2017, הכריזה CBRE על השקת פרויקט חדש ופורץ דרך שיימשך כשנתיים ביחד עם Plan International "יוצרים ערים בטוחות יותר".

כל שנה, למעלה מ-20 מיליון נערות עוברות לערים כדי למצוא עבודה ובמקרים מסוימים, כדי לברוח מהתעללות ומנישואין בגיל צעיר שמתרחשים לעיתים תכופות בקהילות כפריות.
אך ערים רבות הן מקומות מסוכנים עבור נערות.
במקום למצוא הזדמנויות, עבור אלפי נערות, החיים בעיר כרוכים בהפחדה ובאלימות מדי יום, במיוחד במקומות ציבוריים ובתחבורה ציבורית.

תוכנית הערים הבטוחות יותר של Plan International שואפת להפוך את הערים לבטוחות יותר עבור נערות ונשים, ולהפוך אותן למקום של הכללה, סובלנות והזדמנות עבור כולם.
פרויקט "ערים בטוחות יותר" כבר מתנהל בהצלחה בקהיר, בקמפלה, בהאנוי, בלימה ובדלהי. ועכשיו, בעזרתך, CBRE תביא את התוכנית משנת החיים הזו לניירובי אשר בקניה.

צפה בסרטון שלנו למידע נוסף על פרויקט "ערים בטוחות יותר" וכיצד להיות מעורב בו.


אנו גאים להרחיב את השותפות שלנו עם Plan International ברחבי אירופה, המזה"ת ואפריקה, ולסייע בתמיכה בתוכנית 'ערים בטוחות יותר'. 
הדבר מהווה חלק חשוב ממחויבויותינו הרחבות יותר לאחריות עסקית
."

  • מרטין סמוורת', מנכ"ל, CBRE, אזור אירופה, המזה"ת ואפריקה


התכנית לסיוע במקרי אסון


ל- CBRE יש היסטוריה ארוכה של סיוע באסונות טבע ובאסונות הומניטריים, התורמת למאמצי הסיוע בשטח עבור האנשים הזקוקים לכך יותר מכל.
קרן הסיוע במקרי אסון שלנו באזור אירופה, המזה"ת ואפריקה תורמת כסף ומשווה תרומות עובדים למאמצי סיוע במקרי אסון.
מאז שנת 2011, קרן הסיוע הגלובלית במקרי אסון של CBRE וקרנות הסיוע במקרי אסון באזור אירופה, המזה"ת ואפריקה, במשולב עם תרומות של עובדינו למאמצים שלנו לגיוס כספים לסיוע במקרי אסון, תרמו למעלה מ-500,000 אירו.