1-800-40-10-10

 
כל מי שמכיר את מפת השכרת משרדים בתל אביב יודע שקיימים מספר אזורים שנחשבים מבוקשים יותר מאוחרים. זה נכון לגבי כל עיר מן הסתם, אך בתל אביב זה מאוד בולט, לא רק באפיון של האזורים אלא גם בטווחי המחירים.

למשל, מחירי משרדים להשכרה ברמת החייל, קריית עתידים, הם גבוהים הרבה יותר מאשר משרדים באזור המסגר בואכה דרום תל אביב, למרות שמדובר בשתי סביבות עסקיות מאוד מפותחות. דוגמא קלאסית אחרת היא, אם ברחוב המסגר המחירים הם X אז לא הרחק משם, במגדלי עזריאלי, המחירים הם פי כמה יותר גבוהים, למרות שמדובר לכאורה באותו אזור.

מלבד משרדים להשכרה ברמת החייל או באזור המסגר, יכול מי שרוצה למצוא מקומות להשכרת משרדים בתל אביב באלנבי, באזור הטיילת, באבן גבירול, נווה צדק, רוטשילד, וכן ברחוב הירקון ובן יהודה. כל אחד מהאזורים מכיל משרדים מסוגים ובגדלים שונים, כמובן שהמחירים משתנים בהתאם לאזור ובהתאם לתנאי הסביבה וכן להיצע ולביקוש.

כל מי שפונה למשרד תיווך נדל"ן יכול ליהנות ממגוון אופציות של השכרת משרדים בתל אביב. מדובר על אופציות שמותאמות בהתאם לצרכי המשרד מבחינת כמות העובדים,חנייה, כמות חדרים במשרד ועוד.

כאשר מחפשים מקומות להשכרת משרדים בתל אביב, יש לבחון מספר פרמטרים הכרחיים לצורך סביבה עסקית טובה. זה מתחיל בתחבורה, עם זו תחבורה ציבורית ועם זו תחבורה רגילה, חנייה פרטית או חניון,  בתי קפה ומסעדות, חנויות שונות שיש צורך לעבוד איתן, וכמובן יש לבדוק את שאלת העלויות, החל משאלת עלות ההשכרה ועד שאלת עלות המסים שמשלמים באזור זה.

לא מעט משרדים עזבו במהלך השנים את תל אביב כתוצאה מהעלויות השונות, אך רבים מהם חזרו בעקבות הכרה שתל אביב מהווה את הכרך העסקי החשוב ומי שלא נמצא בה עלול לאבד לקוחות. מצד שני, לכן מי שרוצה ליהנות מתל אביב לא להיכנס אל הפקקים או להיות ממוקם בעומס של העיר, הרי שיכול לחפש משרדים להשכרה ברמת החייל או באזורים דומים, שנמצאים בעיר אך לא במרכזה.

לסיום, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולקבל הצעות מחיר ייחודיות עבור השכרת משרדים בתל אביב. CBRE מתמחה בתווך נדלן ובפרט בהשכרה ומכירה של נכסים, אנחנו נעזור לכם גם למצוא משרדים וגם להשכיר או למכור משרדים שבבעלותכם. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום בטלפון או דרך אתר האינטרנט שלנו. 

תיווך נדל"ן

מאמרים:
 
CBRE | מצדה 7 , קומה 32, בני ברק | 1-800-40-10-10 | Office-TelAviv@cbre.com