1-800-40-10-10

 
אין זה סוד שבמהלך השנים יותר ויותר עסקים ובעלי מקצוע מחפשים משרדים להשכרה מחוץ לתל אביב. אומנם תל אביב מספקת סביבה עסקית מהטובות בישראל, אפשר למצוא בה כל מה שצריך, החל מתחבורה ציבורית, בעלי מקצוע וספקים, מסעדות ובתי קפה, כוח אדם ועוד. אך גורמים עסקיים רבים מעדיפים לצאת מהעיר ולעבור אל משרדים מחוץ לתל אביב כפי שנוכל לראות מיד ולכן מתווכים בתל אביב החלו לעבוד גם בערים סמוכות, למשל רמת גן, גבעתיים, חולון ועוד.

הרצון לחפש משרדים להשכרה מחוץ לתל אביב נובע מהעובדה שמחירי השכירות בעיר עלו, כתוצאה מביקוש גבוה והיצע שלא עומד בתנאים, וכן בגלל העובדה שתנאי העבודה בעיר הפכו מאוד לא נוחים במהלך הזמן, זאת כתוצאה מפקקים בכניסה וביציאה מהעיר, הקמת הרכבת הקלה שהפכה את העיר לפקוקה הרבה יותר וכן דמי הארנונה והמסים העירוניים הגבוהים. זו הסיבה שרבים מחפשים משרדים להשכרה ברמת גן, בני ברק, ואזורים אחרים. כך הם נהנים מהקרבה לתל אביב מצד אחד, אך הם לא עובדים בה.

אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של נכסים מניבים מסחריים אשר מוצעים להשכרה. נכס מניב כגון משרד או חנות, הוא נכס שבעליו מקבל עליו הכנסה קבועה, הדוגמא הקלאסית היא כמובן דמי שכירות. הנכסים המניבים המובילים בתחום הנדל"ן, הם מן הסתם דירות מגורים ומשרדים. כעת כשאנחנו מסתכלים על משרדים בתל אביב, אז אנחנו יכולים לראות מצד אחד, שהיכולת להרוויח עליהם היא גבוהה בזכות העובדה שהמחירים גבוהים, אך מצד שני, מאחר והתנאים יורדים ובשביל ליהנות מרווח טוב צריך גם להשקיע בנכס, אחרת מי שיחפוץ לשכור אותו יעדיף נכס אחר מושקע יותר, מחוץ לעיר, אז הרבה מאוד מקומות נשארים ריקים או שהמחיר שלהם יורד (במידה והמחיר נשאר אותו דבר או עולה, זה אומר שבעל הנכס היה צריך להכניס יד לכיס ולהשקיע בשיפוצו).

לאן הולכים מי שעוזב את תל אביב? בראש ובראשונה מחפש משרדים להשכרה ברמת גן או בבני ברק, אזורים שנחשבים חמים מאוד היום, בזכות היצע גבוה במחירים נוחים, יש משרדים רבים שעוברים לאזורים החדשים בראשון לציון ובפתח תקווה.

אם אתם רוצים לדעת עוד על נכסים מניבים מחוץ לתל אביב, זה הזמן לפנות אלינו, CBRE, החברה המובילה בתחום של השכרת נכסים למגורים ולמסחר. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ולקבל מגוון הצעות מחיר בנושא. 

נכסים מניבים

 
CBRE | מצדה 7 , קומה 32, בני ברק | 1-800-40-10-10 | Office-TelAviv@cbre.com