1-800-40-10-10

 
שוק הנדל"ן של השנים האחרונות הפך הרבה מאוד אנשים לאנשים עשירים ומאושרים. בשנים האחרונות בכל רחבי הארץ הנכסים הכפילו ושילשו את ערכם. כל מי שהשכיל לעשות מהלך משמעותי של רכישת נכס כזה או אחר להשקעה גילה כי עשה עסקה מצוינת. אולם עם זאת חשוב מאוד לדעת כי הרבה מאוד אנשים טובים נעזרו בשירותי חברת CBRE על מנת למצוא נכס מסחרי כזה או אחר. לחברת CBRE יש את כל הידע ואת הכלים על מנת להבטיח כי העסקה שלכם תהיה בטוחה.

מה היא המשמעות של איתור הנכסים המעולים ביותר למכירה או להשכרה? מה היא השיטה של חברת CBRE למציאת הנכס המעולה ביותר? אילו עוד שירותים מעניקים בחברת CBRE? מה הם היתרונות של CBRE?
נכסים להשכרה יש בשפע. רוב הפעילות העסקית נעשית באזור גוש דן ועל כן רבים וטובים מוצאים את עצמם נודדים ברחבי גוש דן מהחלק הצפוני ועד לדרומי שלו על מנת למצוא נכסים להשכרה. עבור חברות רבות הנדידה ממרכז תל אביב אל אזורים כמו בני ברק, רמת גן וגבעתיים יכולה בהחלט לחסוך הרבה מאוד כסף וליעל את העבודה.
חברת CBRE עושה את כל החישובים ומשכללת את כל הנתונים אשר יש בידה על מנת לעזור לאלו המבקשים נכסים להשכרה. עבור רבים וטובים מלקוחות חברת CBRE, היכולת של החברה לנתח את הנכס ולהתאימו לצרכים של הלקוח היא משמעותית ביותר.

מחפשים להשכרה חנות? חפשו אצל חברת CBRE!
כל מי שרוצה להקים עסק חדש יודע כי המיקום הוא החשוב ביותר עבור העסק שלו. נתח גדול מאוד מההוצאות החודשיות נע סביב השכירות עבור חנות, משרד או כל נכס אחר. על כן כל מי שמחפש להשכרה חנות אינו יכול להתפשר על ניסיונם של הטובים ביותר התחום.

מה עוד נמצא בחברת CBRE?
מגוון מרשים ביותר של שירותים אשר משרתים חברות וארגונים גדולים הן מהארץ וכמו כן מחו"ל. שירותי החברה אמינים ביותר ומבוססים על ידע רב שנרכש ביותר מעשרים שנות פעילות. 
 

נכסים להשכרה

מאמרים:
 
CBRE | מצדה 7 , קומה 32, בני ברק | 1-800-40-10-10 | Office-TelAviv@cbre.com