1-800-40-10-10

 
כל אחד מאיתנו היה רוצה להשקיע בנדל"ן מניב, הדרך הטובה והפשוטה ביותר להרוויח מנכס מגורים או מסחרי. נדל"ן מניב הוא כזה שניתן בעזרתו לקבל הכנסה חודשית קבועה, כשהדרך הטובה ביותר לבטא זאת היא באמצעות דמי שכירות. במקרה כזה, נהנים מדי חודש מהכנסה חודשית עבור השכרת הנכס.

בישראל אנחנו יכולים למצוא, כמו בכל העולם, אפשרות להשקעה בנדל"ן מניב דרך השכרת משרדים, מרפאות, חנויות, מחסנים וכן דרך השכרת נכסים פרטיים קרי דירות בבנייני מגורים או בתים פרטיים. מן הסתם האפשרות להרוויח במסגרת נדל"ן מניב היא פונקציה של המקום בו משכירים את הנכס.

מי שיש לו משרדים להשכרה בת"א, סביר להניח ירוויח יותר מאשר מי שיש לו משרדים להשכרה באזור שמרוחק מגוש דן. זה נובע מהעובדה שהביקוש גדול, ההיצע קטן והמחירים באופן טבעי במרכז הארץ גבוהים יותר בגלל התנאים של הסביבה העסקית מסביב. מצד שני, לא בטוח שכל אחד מחפש דווקא אפשרות להשכרת משרד בתל אביב. רבים מעדיפים היום לצאת מהעיר אל ערים סמוכות כמו הרצליה, פתח תקווה, בני ברק, רמת גן, ראשון לציון. הסיבה היא ששם המחירים נמוכים יותר, ההיצע הוא מספיק גדול, והתנאים סביב נוחים (בעיקר כל מה שקשור לתנאי תחבורה).

עם זאת, כל מי שיש לו משרדים להשכרה בת"א יכול בהחלט למצוא את עצמו נהנה מהכנסה חודשית קבועה כפי שנהוג באמצעות נדל"ן מניב, אם הוא ידע לעבוד עם המתווכים הנכונים ולהשכיר את הנכס לגורמים שזקוקים לו. מן הסתם עלות ההשכרה צריכה להיות מותאמת לשוויו בשוק ולערך הכספי שמבוקש בתנאים אלו. זה יכול לקחת מספר שנים עד שההשקעה תוחזר באופן מלא, אך זה בהחלט זה אפשרי, אם נוהגים בצורה חכמה.

נקודה נוספת שיש להתייחס אליה היא, משך זמן ההשכרה. ככל שמשכירים יותר, כך עלות דמי השכירות עולים ואז האפשרות להרוויח יותר מנדל"ן מניב היא גדולה. לכן צריך לדעת לא רק עם מי עובדים ולמי משכירים אלא גם לנהוג באחריות ובסבלנות.

לסיום, אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר, חברת CBRE מתמחה בתיווך משרדים להשכרה בת"א ובכל הארץ. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר דרך האתר או בטלפון ולקבל פרטים מלאים על אופי העבודה איתנו וכן הצעת מחיר לתיווך השכרת משרד בתל אביב. אנחנו נשמח לעזור לכם למצוא עסקים או בעלי מקצוע שמחפשים משרדים להשכרה. 
מאמרים:

נדל"ן מניב

 
CBRE | מצדה 7 , קומה 32, בני ברק | 1-800-40-10-10 | Office-TelAviv@cbre.com