1-800-40-10-10

 
מה משותף לקבוצת כלל, פייסבוק ישראל ואפריקה ישראל? ובכן, כל חברות ענק האלה ממוקמות בתל אביב. בשנים האחרונות שוק הנדל"ן המסחרי של תל אביב עולה על גדותיו ומשרדים להשכרה בתל אביב מבוקשים יותר מתמיד. בפרספקטיבה גדולה זה לא מפתיע. תל אביב היא אחת הערים הטרנדיות בעולם ונחשבת בעיני רבים לבירה התרבותית של ישראל. היום קשה לזכור, אך בסוף שנות התשעים תל אביב עדיין היתה בתוך משבר נדל"ני מתמשך של כמה עשורים.

מגמת ה'מוכרים בלבד' לא פסחה גם על אזורי העיר הלבנה האטרקטיביים.  היום, אפשר רק לקנא במי שהיה לו החזון להשקיע בנדל"ן בתל אביב. המהפך הגדול ביותר עבר על אזור שדרות רוטשילד ולב העיר, בהם מחיר מטר רבוע של שטח משרדי יכול להאמיר למחיר של יותר מחמישים אלף שקל. העובדה שבשנים האחרונות רק נוספו לעיר אלפי מטרים מעוקבים של שטחים משרדיים להשכרה במגדלים לאורך האיילון, בדרום הקריה ובצפון העיר לא הפכה את מגמת הביקושים. אין ספק שבשנים האחרונות הפכה תל אביב למקום מאוד אטרקטיבי עבור עסקים. העובדה שהביקוש  לנדל"ן מסחרי בעיר רק הולך וגובר בקרב משקיעים היא ההוכחה הטובה ביותר לכך שהשקעה במשרד להשכרה בתל אביב היא כנראה עסק משתלם מאוד.
 
אחד מהגופים המקצועיים ביותר שפועלים בזירת הנדל"ן המסחרי של תל אביב היא CBRE שמאז אמצע שנות התשעים  מספקת שירותי ייעוץ ותיווך בענף הנדל"ן המסחרי. CBRE שמה את תל אביב כיעד מרכזי בפורטפוליו שלה. שוק הנדל"ן המסחרי מושפע מגורמים שונים משוק הנדל"ן למגורים. לכל ארגון או חברה יש שיקולים ייחודיים שמשפיעים על הבחירות שלה. למן ימיה הראשונים השליכה CBRE את כל יהבה על התמחות ספציפית בנדל"ן מסחרי.  היום, ככל שהדברים אמורים בנדל"ן מסחרי, היא נחשבת לגורם המוסמך בישראל. ל-CBRE יש יכולות אדירות בתחום הנדל"ן המסחרי. אף גורם אחר שפועל בגזרה הזו לא מציג יכולות דומות. המהלך האסטרטגי שביצעה החברה בראשית ימיה, כאשר חבְרה לענקית הייעוץ והתיווך העולמית CBRE, תרם רבות לנושא זה.

CBRE מדורגת במדד ה- Fortune 500 והיא החברה הגדולה ביותר בעולם שנותנת ייעוץ ושירותים בתחום הנדל"ן המסחרי. כאמור, העובדה שCBRE פועלת בחסות המקצועית של CBRE מעניקה לה יכולות שאין  לאף חברה ישראלית אחרת - החיבור למערכות המידע של CBRE מאפשר ל-CBRE להציע ללקוחותיה פתרונות גלובליים והרקע המיוחד של CBRE, עוזר לה להשתמש בכלים תומכי החלטה שמשפיעים על ההתנהלות גם ברמת השטח. כשמדובר בעיר קוסמופוליטית אמיתית כמו תל אביב יש גם משמעות רבה לרשימת הנכסים הארוכה שמאפשרת לה להציע פתרונות טובים יותר ללקוחות. בין אם מדובר בחברות סחר בינלאומיות שמחפשות משרדים להשכרה בתל אביב ובין אם מדובר בגורמים שמעוניינים להשקיע בנדל"ן מניב.

מחפשים משרד להשכרה בתל אביב? המומחים של CBRE ישמחו לעזור לכם.
 
מאמרים:

משרד להשכרה בתל אביב

 
CBRE | מצדה 7 , קומה 32, בני ברק | 1-800-40-10-10 | Office-TelAviv@cbre.com