1-800-40-10-10

 
מה משותף לחברת ההייטק אמדוקס, חברת הבנייה תדהר וענקית התרופות טבע? ובכן, כל החברות האלה בחרו להקים את משרדיהם הראשיים ברעננה. בשנים האחרונות עלתה רעננה על מפת שוק הנדל"ן המסחרי ומשרדים להשכרה ברעננה מבוקשים יותר מתמיד. מי שעקב בשנים האחרונות אחרי תמונת הנדל"ן הגדולה לא צריך להיות מופתע. כבר שנים ארוכות שהעיר האיכותית בשרון מושכת אליה משפחות של עובדי הייטק וחברות כמו אמדוקס זיהו את היתרון היחסי שהקמת מטה מעניק להן.

בשונה ממקומות אחרים התפתחות הנדל"ן המסחרי ברעננה נתפסת כמהלך טבעי ששיאו בהחלטה האסטרטגית של טבע להעביר לרעננה את הקמפוס הראשי שלה. לרעננה יש אזורים מסחריים מוגדרים. ההפרדה בין נדל"ן למגורים לנדל"ן מסחרי ברורה ורשויות התכנון דאגו להקים תשתית מתאימה וטובה. המגמה הזו לא פסחה גם על השכונות החדשות של העיר שבשנים האחרונות הפכה לאחת הערים הכי ידידותיות בישראל עבור עסקים. ברעננה מתקיים היזון חוזר מושלם בין העיר למעסיקים וזו אחת הסיבות המרכזיות לחוסנה הכלכלי של רעננה ורמת האבטלה הנמוכה בה. נכון להיום הביקוש לנדל"ן מסחרי ברעננה רק הולך וגובר, וגם המשקיעים לא טומנים ידם בצלחת. ואכן, הנתונים היבשים מצביעים על זה שהשקעה במשרד להשכרה ברעננה מניבה תשואות יפות במיוחד.
 
אחד הגופים העיקריים שפועלים בזירת הנדל"ן המסחרי של רעננה היא CBRE שכבר שנים ארוכות מובילה את מגמת ההתמקצעות בקרב חברות ייעוץ ותיווך בישראל.  כבר לפני יותר מעשר שנים סימנה CBRE את רעננה כנקודה אסטרטגית על מפת היעדים שלה.
בשונה משוק הנדל"ן למגורים שוק הנדל"ן המסחרי מוכתב משיקולים מערכתיים ורגולטוריים מורכבים שרק המומחים לנושא ערים להם. ההחלטה של CBRE להתמקד רק  בנדל"ן מסחרי הוכיחה את עצמה בגדול ולא במקרה היא נחשבת היום בישראל לגורם המוסמך בתחום.  ההחלטה שלה לחבור לענקית הייעוץ והתיווך העולמית CBRE, התגלתה כמהלך אסטרטגי שתרם רבות להתפתחות העסקית שלה.
CBRE מדורגת במדד ה- Fortune 500 והיא החברה הגדולה ביותר בעולם שנותנת ייעוץ ושירותים בתחום הנדל"ן המסחרי.

כאמור, העובדה שCBRE פועלת בחסות המקצועית של CBRE מעניקה לה כלים שאין לאף אחד אחר בישראל וזה כולל  חיבור ישיר למערכות מידע גלובליות שמאפשר לה לתפור פתרונות איכותיים ללקוחות מהזירה הבינלאומית.  החברה מחזיקה ברשימת נכסים ארוכה ומגוונת וזה כולל מאות מטרים רבועים של שטחי משרד ברעננה, גם עובדה זו מאפשרת לה לייצר ללקוחות פתרונות טובים ומגוונים יותר. בין אם מדובר בחברות טכנולוגיה שמחפשות משרדים להשכרה ברעננה ובין אם מדובר במשרד מקומי של רואי חשבון - מחפשים משרד להשכרה ברעננה?  המלצה שלנו,  התקשרו עוד היום למומחים של CBRE וקבעו פגישת ייעוץ עם אחד מסוכני החברה שאחראים על נכסים ברעננה והשרון. אתם לא תתחרטו.
 
מאמרים:

משרד להשכרה ברעננה

 
CBRE | מצדה 7 , קומה 32, בני ברק | 1-800-40-10-10 | Office-TelAviv@cbre.com