1-800-40-10-10

 
מה משותף למקאן אריקסון, בית החולים אסותא ושידורי קשת? ובכן, כל הארגונים המובילים האלה בחרו להקים את המטה שלהם ברמת החייל. בשנים האחרונות שוק הנדל"ן המסחרי ברמת החייל רותח ומשרדים להשכרה ברמת החייל נחטפים כמו לחמניות חמות. זה לא באמת מפתיע כשמסתכלים על התמונה הגדולה. רמת החייל תוכננה כדי להפוך למעצמה עסקית וזה אחד המקרים הנדירים שמבחן הביצוע בשטח הצליח להאפיל על החזון התכנוני המוקדם.  עד לפני עשור וחצי רמת החייל עדיין היתה בגדר פוטנציאל לא ממומש ואתר בנייה גדול. מאז, שכונת הפריפריה המנומנמת של תל אביב הפכה למרכז הארצי לתקשורת, מדיה ורפואה מתקדמת.  

העובדה שרמת החייל הפכה גם למרכז תעסוקה ענק שמושך אליו אלפי עובדים, רובם ככולם שייכים למעמד סוציואקונומי גבוה, עם כוח קנייה לא מבוטל הוסיפה נדבך נוסף של נותני שירותים ועסקים נלווים. כולם נהנים מהטרפיק הענק בשכונה שהיא אחת הדוגמאות הבודדות שיש לנו ל'סיטי' אמיתי בישראל. אין ספק שבשנים האחרונות הפכה רמת החייל למקום מאוד אטרקטיבי  עבור עסקים. העובדה שהביקושים לנדל"ן מסחרי בשכונה רק עולים מתבטאת גם בקרב ההתנהגות של משקיעי הנדל"ן המקצועיים.  מסתבר שהשקעה במשרד להשכרה ברמת החייל מוכיחה את עצמה כעסק שמניב תשואה מכובדת.
 
אחת השחקניות הכי משמעותיות שפועלות בשוק הנדל"ן המסחרי של רמת החייל היא CBER שמאז שנת 1996 מספקת שירותי ייעוץ ותיווך בענף הנדל"ן המסחרי. CBRE סימנה את רמת החייל בתור זירת נדל"ן אסטרטגית. שוק הנדל"ן המסחרי מתנהג אחרת משוק הנדל"ן למגורים. כל עסק פועל מתוך שיקולים ייחודיים. CBRE היתה הראשונה לזהות את הפוטנציאל הגדול שיש בהתמחות ספציפית בנדל"ן מסחרי.  מהר מאוד היא השיגה דומיננטיות מרשימה בתחום . היכולות של CBRE בתחום הנדל"ן המסחרי יותר מגוונות משל חברות אחרות לייעוץ ותיווך שפועלות בשוק המקומי. להחלטה לחבור אל ענקית הייעוץ והתיווך CBRE היתה השפעה מכרעת בעניין הזה.

CBRE מדורגת במדד ה- Fortune 500 והיא החברה הגדולה ביותר בעולם שנותנת ייעוץ ושירותים בתחום הנדל"ן המסחרי. העובדה שCBRE היא הנציגה הישראלית של CBRE מעניקה לה כלים ייחודיים בשוק המקומי - החיבור למסד ידע מקצועי יוצא דופן והיכולת לספק פתרונות בזירה הבינלאומית, מסייעים לה לא מעט גם בזירה המקומית  ובמגדלי הבטון של רמת החייל. המטען המיוחד של CBRE, מביא ניסיון עשיר והכרה עמוקה של השטח.  כשמדובר במרכז עסקים תחרותי כמו רמת החייל, לידע הזה, כמו גם לעשרות הנכסים שהיא מייצגת ברמת החייל, יש יכולת לייצר ערך רב עבור צרכן הקצה, בין אם מדובר בחברה בינלאומית שמחפשת משרדים להשכרה ברמת החייל ובין אם מדובר בקרן השקעות ששואפת להשקיע בנכס מניב.

מחפשים משרד להשכרה ברמת החייל? התקשרו כבר מחר אל CBRE והצטרפו לשורה ארוכה של לקוחות מרוצים שרואים ב-CBRE שותף אסטרטגי לחיים.
 
מאמרים:

משרד להשכרה ברמת החייל

 
CBRE | מצדה 7 , קומה 32, בני ברק | 1-800-40-10-10 | Office-TelAviv@cbre.com