1-800-40-10-10

 
מה משותף למייקרוסופט, סקאל, מטריקס ואפל? ובכן, כל החברות המובילות האלה מחזיקות משרדים בהרצליה. בשנים האחרונות שוק הנדל"ן המסחרי בהרצליה רותח ומשרדים להשכרה בהרצליה הפכו למצרך מבוקש. כשמסתכלים על התמונה הגדולה ובוחנים את תנופת הפיתוח שעברה על העיר בשנים האחרונות ההצלחה של הנדל"ן המסחרי בהרצליה לא מפתיעה. העיר מהווה גשר כלכלי בין אזורי הביקוש של גוש דן לצפון הארץ על תעשיית ההייטק המפותחת שלו. הרצליה עצמה מרכזת פעילות עסקית רבה. פועלים בה מוסדות אקדמיים כמו המרכז הבינתחומי הרצליה, מטות של ענקיות טכנולוגיה כמו מיקרוסופט ואפל ומתקיימת בה פעילות תרבותית ענפה. בנוסף, קיימות אופציות מגוונות עבור מי שמחפש משרד להשכרה בהרצליה – ברצועת החוף היוקרתית של הרצליה פיתוח, במרינה, באזור קניון ארינה או באחד ממתחמי המשרדים בחלק המזרחי והוותיק של העיר. ההיצע בהרצליה מאוד מגוון.

אין ספק שבשנים האחרונות הפכה הרצליה למקום מאוד אטרקטיבי לעסקים, והעובדה ששוק הנדל"ן המסחרי שלה צובר ביקושים  גבוהים גם בקרב משקיעי הנדל"ן  מעניק אינדיקציה מצוינת להמשך המגמה החיובית. כן, השקעה במשרד להשכרה בהרצליה מוכיחה את עצמה כעסק שמניב תשואות יפות.
 
אחת השחקניות הכי משמעותיות שפועלות בשוק הנדל"ן המסחרי בהרצליה היא CBRE. החברה שכבר שלושים ואחת שנים מעניקה שירותי ייעוץ ותיווך בתחום הנדל"ן המסחרי, סימנה את העיר הרצליה בתור אחד ממוקדי הפעילות העיקריים שלה. שוק הנדל"ן המסחרי מתנהל באופן אחר משוק הנדל"ן למגורים. לכל עסק יש סט שיקולים ייחודי משלו. CBRE נכנסה לוואקום היחסי ששרר בענף ותוך זמן קצר השיגה דומיננטיות מרשימה בסגמנט. היכולות של CBRE בתחום הנדל"ן המסחרי לא דומות לאלו של אף חברה לייעוץ ותיווך אחרת שפועלת בישראל. חלק מזה קשור להחלטה לחבור אל ענקית הייעוץ והתיווך CBRE.

CBRE מדורגת במדד ה- Fortune 500 והיא החברה הגדולה ביותר בעולם שנותנת ייעוץ ושירותים בתחום הנדל"ן המסחרי. העובדה שCBRE משמשת כזרוע הישראלית של CBRE מעניקה לה יתרון משמעותי בשוק המקומי - החיבור למסד ידע מקצועי יוצא דופן והיכולת לספק פתרונות ללקוחות מחו"ל, מעניקים לה עוצמה רבה גם בזירה המקומית של הרצליה. התמהיל המיוחד של CBRE, משלב ניסיון עשיר והכרה עמוקה של זירת הפעולה.  כשמדובר בעיר תוססת ומגוונת כמו הרצליה לידע הזה, כמו גם לפורטפוליו הרחב של נכסים בעיר יש משמעות רבה עבור צרכן הקצה, בין אם מדובר בעסק או ארגון שמחפשים משרדים להשכרה בהרצליה ובין אם מדובר ביזם נדל"ן בעל חזון שמחפש תשואה עודפת לכספו.

מחפשים משרד להשכרה בהרצליה? צרו עוד היום קשר עם CBRE והצטרפו לשורה ארוכה של לקוחות מרוצים שרואים ב-CBRE שותף אסטרטגי למרחקים ארוכים.
 

משרד להשכרה בהרצליה

מאמרים:
 
CBRE | מצדה 7 , קומה 32, בני ברק | 1-800-40-10-10 | Office-TelAviv@cbre.com