1-800-40-10-10

 
מה משותף לקוקה קולה, וויבר ולאומי קארד? ובכן, כל תאגידי הענק האלה בחרו למקם את משרדי המטה שלהם בבני ברק. בשנים האחרונות שוק הנדל"ן המסחרי בבני ברק פורח ומשרדים להשכרה בבני ברק הפכו למצרך מבוקש. מדובר בהפתעה רעננה. אף אחד לא יכול היה לנחש שבני ברק ששנים ארוכות נחשבה לעיר הענייה בישראל תתפתח ותהפוך למרכז עסקי משמעותי.  

בבני ברק קרה תהליך מרתק. כמעט בדקה התשעים ניצלה העיר את עתודות הקרקע האחרונות שלה והצליחה להקים מספר אזורי מסחר ועסקים שהיא כה שיוועה להם. בשל אופייה המיוחד של העיר מרכזי העסקים מוקמו באזורי התפר הגובלים ברמת גן. כך היה בציר בן גוריון ז'בוטינסקי וכך היה באזור קניון איילון. מרכזים אלו הצטרפו לאזור התעשייה הוותיק במזרח – בצומת קוקה קולה. אבל מה שבאמת עשה את ההבדל והפך את בני ברק לאימפרית משרדים היה המחיר האטרקטיבי של הארנונה ביחס לשכנה הצמודה רמת גן. למה לשלם מחיר מלא במגדל ברמת גן אם אפשר להסתפק בחצי מזה במגדל בסר או במשרד להשכרה בפתח תקווה?
 
אין ספק שבשנים האחרונות בני ברק הפכה ליעד מאוד אטרקטיבי  עבור עסקים. העובדה שהביקושים לנדל"ן מסחרי בשכונה רק עולים מתבטאת גם באופן בו תופסים את השוק משקיעי הנדל"ן המקצועיים.  מסתבר שהשקעה במשרד להשכרה בבני ברק עשויה להתגלות  כעסק רווחי שמייצר תשואה שנתית מצוינת.
 
אחד הגורמים הכי רציניים שפועלים בשוק הנדל"ן המסחרי של בני ברק הוא חברת CBRE שכבר למעלה משלושים שנים מציעה שירותי תיווך וייעוץ בתחום הנדל"ן המסחרי. CBRE סימנה את בני ברק כזירת נדל"ן שמייצרת תשואה עודפת. שוק הנדל"ן המסחרי פועל בחוקיות שונה מאוד משוק הנדל"ן הסטנדרטי. המשתנים שמניעים את קבלת ההחלטות בשוק זה שונים בתכלית מאלו שמוכרים לנו מתחום הנדל"ן למגורים. CBRE היתה הראשונה לזהות את הפוטנציאל הגדול שיש בהתמחות ספציפית בנדל"ן מסחרי.  תוך כמה שנים היא הפכה לחברה שמובילה את השוק. היכולות של CBRE בתחום הנדל"ן המסחרי מגוונות יותר משל שחקנים אחרים שפועלים בענף. להחלטה לחבור אל ענקית הייעוץ והתיווך CBRE היתה השפעה מכרעת בגיבוש ה-DNA הארגוני של CBRE.

CBRE מדורגת במדד ה- Fortune 500 והיא החברה הגדולה ביותר בעולם שנותנת ייעוץ ושירותים בתחום הנדל"ן המסחרי. העובדה שCBRE היא שותפה אסטרטגית של CBRE מעניקה לה כלים ייחודיים בשוק המקומי - החיבור למסד ידע מקצועי יוצא דופן והיכולת לספק פתרונות בזירה הבינלאומית, מסייעים לה לייצר ערך רב גם בישראל, אפילו בשוק המשרדים להשכרה של בני ברק. הרקע המיוחד של CBRE, מאפשר לה להכיר לעומק את השטח. כשמדובר בשוק משרדים דינמי כמו שיש בבני ברק זה לפעמים יכול לעשות את ההבדל. מחפשים משרד להשכרה בבני ברק? משרד להשכרה בפתח תקווה? התקשרו אל CBRE. 

משרד להשכרה בבני ברק

מאמרים:
 
CBRE | מצדה 7 , קומה 32, בני ברק | 1-800-40-10-10 | Office-TelAviv@cbre.com