1-800-40-10-10

 
מעוניינים להציע משרדים למכירה תל אביב? זה הזמן לחשוב כיצד עושים את זה בצורה חכמה. כמוכם סביר להניח שיש לא מעט גורמים שמבקשים להציע נדל"ן מניב למכירה, משרדים או מקומות שיכולים לעבור הסבה לכך. לכן עליכם לדעת כיצד לעבוד בשוק.

שוק הנדל"ן הוא שוק שיש בו משתתפים רבים, גורמים עסקיים ופרטיים, אשר נאבקים על כיסו של הצרכן הבודד או חברות עסקיות שונות. המטרה של כל אחד היא למכור את הנכס שלו במחיר גבוה, שיחזיר לו את עלויות ההשקעה בנכס, אך מצד שני מטרתו לא לדרוש מחיר גבוה מדי על מנת שהעסקה לא תתפוצץ ותגרום למי שמעוניין בנכס לפנות לגורמים אחרים. כמוכם, אתם יכולים להניח, יש לא מעט גורמים שמתעסקים בנדל"ן השקעות, מכירה והשכרה, וכל אחד מהם רוצים לעשות רווח, להחזיר את עלויות ההשקעה ולהרוויח.

הדרך הטובה ביותר להציג משרדים למכירה תל אביב, היא אחרי שהמשרדים עברו רענון, כך שיהיו מותאמים לצרכים של חברות עסקיות בימנו. אלו יכולים להיות צרכים של חשמל, תקשורת, מים, חנייה, אבטחה, מרחב ועוד. אחרי שמסיימים את הניסיון למצות כמה שיותר את העניין ולהביא לידי כך שהנכס יתפקד ויהיה מותאם לעסקים שונים, יש להציע אותו למכירה. הדרך הטובה לעשות זאת היא באמצעות משרד תיווך עם יועצי נדל"ן שמתמחים בשיווק נדל"ן מניב למכירה. המכירה יכולה להתבצע ספציפית לבעלי חברות או עסקים שמעוניינים לרכוש משרדים או לחברות שמעוניינות לרכוש אותם לצורך נדל"ן השקעות, כלומר במטרה להשכיר את הנכסים בעצמם.

מדוע לעיתים מומלץ לוותר על השכרה ולעבור ישר למכירה? ממספר סיבות, ראשית, זו פחות התעסקות. במקום שתצטרכו בכל פעם להתעסק בהשכרת המבנה או בהיענות לצרכים של השוכרים, אתם מציעים את הנכס למכירה, יש מי שרוכש והוא מטפל בנכס, אתם לא צריכים להתעסק איתו יותר. שנית, כאשר מגיע הדור השני, כלומר יורשים, אז הנכס שבעבר היה מטופל על ידכם, הופך עכשיו להיות כנס בידי מספר בעלים (בהנחה ויש מספר יורשים), זה יוצר בעיה לא פשוטה אשר לפעמים גורמת לירידה בערך הנכס. לכן משתלם לפתור להם את הדאגה הזאת ולמכור את הנכס.

אם אתם מחפשים חברה שתעזור לכם בכך, חברת CBRE מתמחה בשיווק משרדים למכירה תל אביב. כל מה שעליכם לעשות זה להשאיר פרטים ואנחנו נדאג לשווק את הנכס שלכם ולמצוא עבורכם קונים. 

משרדים למכירה תל אביב

מאמרים:
 
CBRE | מצדה 7 , קומה 32, בני ברק | 1-800-40-10-10 | Office-TelAviv@cbre.com