1-800-40-10-10

 
ישנם כמה וכמה גורמים שהם ללא ספק משפיעים רבות על העסק והם ההוצאה הכספית הגדולה ביותר בכל עסק ועסק. הגורם הראשון זה שכר העובדים והשני הוא כאמור ההוצאה על שכירות המקום, מיסים וכו'. נכסים המיועדים לעסקים כמו משרדים, מחסנים או חנויות גובות מחיר גדול מאוד מבעלי הארגונים. על כן חשוב מאוד להשקיע מחשבה רבה ותכנון רב לפני קבלת החלטה כזו או אחרת להשכרת מבנה כזה או אחר. אחד השיקולים יכול להיות מרכז העיר או פריפריה.

מה היא המשמעות של השכרת משרדים לעסק כזה או אחר? מהיכן הכי מומלץ להשכיר משרדים? למה להעדיף את השירות האישי של חברת CBRE? על מה מדווחים הלקוחות אשר שכרו נכסים בחברת CBRE?
משרדים להשכרה ברעננה יש בשפע. ניתן למצוא משרד להשכרה ברעננה במקום מרכזי וכמו כן ישנם משרדים איכותיים ביותר גם באזורים מרוחקים יותר. על מנת לקבל את מבוקשכם ולחסוך הרבה מאוד כסף מומלץ מאוד לקבל את חוות דעתם של המומחים של חברת CBRE.
לאורך השנים עזרו המומחים של חברת CBRE לבעלי עסקים רבים למצוא משרדים להשכרה ברעננה אשר משרתים אותם נאמנה לאורך שנים ארוכות. הניסיון הרב וכמו כן הידע אשר נרכש לאורך השנים מאפשרים לצוות המקצועי לנתח היטב את הצרכים של כל בעל עסק וכמו כן לנתח היטב את השוק. בחברת CBRE מעניקים יחס אישי ומקצועי ביותר לאורך כל הדרך.

למה לבחור משרד להשכרה ברעננה או מיקום אחר? רבים וטובים מבעלי העסקים השונים נדרשים למשרדים אשר ישרתו את עובדי המקום וכמו כן לקוחות רבים אשר מגיעים לפגישות עסקיות. במקרים אלו אין להתפשר על פחות מהנכס המזמין ביותר והמרשים ביותר. לעומת זאת עבור עסקים אחרים משרד קטן יותר ומשפחתי יותר עשוי להיות הפתרון היעיל ביותר. כמו כן חשוב מאוד לוודא כי אכן ישנם במקום חניות בשפע, גישה נוחה, מיסים בהתאם ליכולת ועוד.

מחפשים משרדים להשכרה ברעננה? מה עוד ניתן למצוא בין שירותי חברת CBRE?
בין היתר מומחים בחברת CBRE במתן ייעוץ והדרכה לעסקים מהארץ ומחו"ל, השכרת משרדים לחברות הייטק וארגונים גדולים ועוד.
 
מאמרים:

משרדים להשכרה ברעננה

 
CBRE | מצדה 7 , קומה 32, בני ברק | 1-800-40-10-10 | Office-TelAviv@cbre.com