1-800-40-10-10

 
אין זה סוד שישראלים רבים, כמו רבים אחרים ברחבי העולם מעוניינים להשקיע בנדל"ן במקומות שונות ובפרט בארה"ב, מתוך רצון להרוויח. בשנים האחרונות גדלו האפשרויות של השקעה בנדלן בארהב ולכן זה לא מפתיע שישראלים רבים בוחרים באופציה זו, מצד שני, לא מעט ישראלים משתמשים בשירותי תיווך מהארץ בשביל לעשות זאת.

השקעות בנדל"ן נחשבו מאז ומתמיד השקעות נכונות ובטוחות, גם כשהשוק יורד כמו שקרה ב-2008, הרי מי שהיה סבלני מספיק נהנה מכך, שכן שווקים נוהגים לתקן את עצמם עם הזמן, ולעלות בחזרה. זו בהנחה כמובן שמדובר על אזור מפותח ועל נכס שניתן להשתמש בו.

כשמדובר על השקעה בנדלן בארהב העניין הרבה יותר ברור, אין שוק נדל"ן יותר טוב להשקיע בו מאשר השוק האמריקאי. זה נכון שהשוק חווה תהפוכות לעיתים, כך היה בשנות השבעים וכך היה בשנות האלפיים, אך השוק האמריקאי, כיאה לכלכלה הגדולה בעולם ולשוק קפיטליסטי אמיתי, הרי שהוא מתקן את עצמו מהר מאוד וחוזר לצמוח. זאת להבדיל משווקים אחרים, שלוקח להם זמן ולעיתים נכנסים למיתון עמוק אשר קשה להם לצאת ממנו. חשוב לציין נקודה נוספת, העובדה שיש ביקוש רב לשוק האמריקאי, והוא נחשב לשוק יציב, הופך כל השקעה בנדלן בארהב למשתלם, כי תמיד יהיה מי שירצה לקנות או לשכור.

ישראלים שמבקשים להשקיע בנדל"ן, מחפשים שתי מסלולי השקעה, מסלול זול ומסלול בטוח. כמו מרבית המשקיעים הם רוצים מסלול בו לא יצטרכו להשקיע הרבה אך מצד שני מסלול שיוכלו להרגיש איתו בטוח, גם אם הרווח יהיה נמוך הם עדיין יוכלו להרוויח. יש מי שבחר בשנות התשעים והאלפיים לחפש השקעות במזרח אירופה, שכן אחרי נפילת הגוש הקומוניסטי, שוק זה נפתח והיה בו היצע רב וזול, אך המשבר של 2008 שינה זאת במובנים רבים, וישראלים אשר משקיעים בנדל"ן חזרו אל השווקים המסורתיים, זו גם הסיבה שאנחנו רוצים שוב פריחה בהשקעה בנדלן בארהב ואכן היום המחירים בשוק זה שוב מאמירים ומי שבוחר להשקיע בו מרוויח.

מי שמחפש דרך טובה להשקיע בנכסים בארצות הברית ובישראל, מוזמן ליצור איתנו כאן קשר. חברת CBRE מתמחה בהשקעה בנדלן בארהב, תיווך משרדים ונכסים. כל מה שעליכם לעשות זה ליצור איתנו קשר בטלפון או דרך האתר ואנחנו נשמח לעזור לכם. אנחנו מאמינים שעבודה טובה שלנו עוזרת לכם להשקיע בחוכמה, אתם נהנים מהשקעה נכונה ואנחנו נהנים מלקוחות מרוצים. 

משקיעים בנדל"ן

מאמרים:
 
CBRE | מצדה 7 , קומה 32, בני ברק | 1-800-40-10-10 | Office-TelAviv@cbre.com