1-800-40-10-10

 
יותר ויותר ישראלים מבינים היום שהדרך הטובה להרוויח כסף היא באמצעות השקעות בנדל"ן. בזמן שהשקעה במניות עלולה להיעלם מהר מאוד, אם המנייה מפסידה, והשקעות באגרות חוב, קרנות פנסיה וכדומה עלולות גם הן להתפוגג או להעניק רווח נמוך מאוד, הרי שהשקעות נדלן בארהב, ישראל או אירופה, יכולות להניב רווח טוב ואפילו רווח חודשי קבוע.

הדרך להשקיע בנדל"ן בחוכמה היא לבחור נכס, מסחרי או פרטי, לרכוש אותו בסכום מסוים, כמובן שהמטרה היא לשלם כמה שפחות למרות שהנכס הוא איכותי וממוקם במקום טוב, ואז להשכיר אותו על מנת להחזיר את ההשקעה ובהמשך להרוויח עליו מדי חודש את סכום השכירות. אפשרות אחרת היא לרכוש נדל"ן מסחרי מניב למכירה, כלומר להשתמש באופציה של שכירות עד לנקודה בה אפשר למכור את הנכס. כך נהנים מקצבה חודשית מסוימת על הנכס, מחזירים את ההשקעה ולאחר מכן מוכרים אותו במחיר גבוה.

כאמור מי שרוצה להרוויח צריך להשקיע בנדל"ן, השנה היא היכן. הטענה הרווחת היא שעדיף להשקיע בנכסים קרובים, כלומר בישראל. כאן אפשר לטפל בנכסים ולהתעסק במכירה ובהשכרה בצורה נוחה. אך מי שרוצה להרוויח חייב לבצע השקעות נדלן בארהב. שם השוק גדול יותר, יש יותר ביקוש ויותר היצע, לא רק הציבור האמריקאי מעוניין להשקיע בארצות הברית אלא גם משקיעים זרים. יתרה מזו, שם כל ההתעסקות הבירוקרטית וכן תשלומי המסים שונים מאוד מאשר בארץ, לכן משתלם יותר, במובנים רבים להשקיע בארצות הברית ולא בישראל. אומנם העלויות הן שונות (למרות שמחירי השוק הישראלי גם כן אינם זולים), אך הרווח יכול להיות יותר גדול, בכל הקשור להתעסקות מסביב, הרי שניתן להשאיר אותה בידיי מתווכים וחברות ניהול נכסים אשר יושבות בארצות הברית ויעשו את העבודה בשבילכם.

לפני סיום חשוב לציין נקודה נוספת, רצוי מאוד לבחון את ההבדלים בין נדל"ן מסחרי מניב למכירה לבין נדל"ן פרטי, לא מדובר באותו שוק וגם לא באותם מחירים. לכן אם אתם בוחנים אפשרויות השקעה, תבחנו מה עדיף לכם, להתעסק עם השוק הפרטי או המסחרי.

לסיום, אתם מוזמנים לקבל אצלנו עוד מידע אודות השקעות נדלן בארהב ובמקומות אחרים. CBRE עוזרת לישראלים רבים להשקיע בשווקי נדל"ן שונים. כל מה שעליכם לעשות זה ליצור איתנו קשר והצוות המקצועי שלנו ישמח לעזור לכם. אתם יכולים לפנות אלינו דרך האתר או בשיחת טלפון אל משרדנו. 

להשקיע בנדל"ן

מאמרים:
 
CBRE | מצדה 7 , קומה 32, בני ברק | 1-800-40-10-10 | Office-TelAviv@cbre.com