1-800-40-10-10

 

הנדל"ן עושה חיל בשנים האחרונות וישנם הרבה מאוד אנשים אשר זכו לתשואות מניבות ביותר בעיקר בזכות החלטות שקיבלו לפני מספר שנים. הנבואה אומנם ניתנה לשוטים אומר המשפט המפורסם אולם עבור אנשי המקצוע המעולים ביותר בתחום הנדל"ן הנבואה המקצועית יכולה לעזור לרבים אחרים לעשות את עסקאות חייהם. הנבואה של חברת CBRE מבוססת על מחקרים רבים וידע רב אשר נרכש לאורך שנים רבות של עשייה.

מי הוא היועץ הטוב ביותר עבורכם בענייני נדל"ן? מה היא המשמעות של רכישת או השכרת נדל"ן? מי בצוות המקצועי של חברת CBRE? מי הם הלקוחות המרוצים של חברת CBRE? איך מוצאים בחברת CBRE את הנכסים המעולים ביותר?
יעוץ נדל"ן הוא לא עניין של מה בכך. חשוב מאוד לדעת ולקבל את העצות המקצועיות ביותר ממי שיש לו את הקבלות הרבות והמוכחות ביותר בתחום זה. זה יכול להיות אדם פרטי אשר מעוניין בדירת השקעה או חברה גדולה אשר מחפשת משרדים או מחסנים. כל עסקה כזו יש בה מן הסיכון מצד אחד ומן הצד השני הזדמנות יוצאת דופן. עם חברת CBRE מצמצמים משמעותית את רמת הסיכון. יעוץ נדל"ן של חברת CBRE יתבצע על ידי טובי אנשי המקצוע אשר הובילו עסקאות מורכבות ומרשימות ביותר. שיתופי הפעולה של חברת CBRE כוללים אנשי עסקים וחברות גם מעבר לים.

תיווך וייעוץ? נסו את שירותי הטובים ביותר!
בבחירת שירותי תיווך וייעוץ אין להתפשר על פחות מהטובים ביותר בתחום זה. לחברת CBRE מוניטין רב וכמו כן לקוחות רבים, נאמנים ומרוצים אשר הצועדים עם החברה לאורך יותר מעשרים שנים. בשנת 2015 קיבלה חברת CBRE את הסמכת ISO 9001.

יעוץ נדל"ן? מה עוד נמצא בחברת CBRE? ראשית כל ליווי אישי וצמוד של כל לקוח החל משלב הרעיונות ועד לשלב ההוצאה לפועל של העסקה. טיפול בכל העניינים המשפטיים להבטחת העסקה. בין היתר שירותי ייעוץ וליווי חברות בין לאומיות, מחלקת השקעות, מחלקת שיווק פרויקטים ועוד.
 

יעוץ נדל"ן


תיווך וייעוץ? נסו את שירותי הטובים ביותר!

בבחירת שירותי תיווך וייעוץ אין להתפשר על פחות מהטובים ביותר בתחום זה. לחברת CBRE מוניטין רב וכמו כן לקוחות רבים, נאמנים ומרוצים אשר הצועדים עם החברה לאורך יותר מעשרים שנים.

בשנת 2015 קיבלה חברת CBRE את הסמכת ISO 9001.

יעוץ נדל"ן? מה עוד נמצא בחברת CBRE?

ראשית כל ליווי אישי וצמוד של כל לקוח החל משלב הרעיונות ועד לשלב ההוצאה לפועל של העסקה. טיפול בכל העניינים המשפטיים להבטחת העסקה. בין היתר שירותי ייעוץ וליווי חברות בין לאומיות, מחלקת השקעות, מחלקת שיווק פרויקטים ועוד.
 
 
CBRE | מצדה 7 , קומה 32, בני ברק | 1-800-40-10-10 | Office-TelAviv@cbre.com