1-800-40-10-10

 
מבין כל תחומי היזמות למיניהן, נדמה שאין אדם שלא חולם להיות יזם נדל"ן, ולא מעט יזמים שאכן נכנסים לתחומים שונים, נכנסים בשלב מסוים גם לתחום זה. לא מדובר ביזמות בנוסח בניית מגדלים או בניינים אלא יזמות נדל"ן שמתייחסים לרכישת משרדים, דירות מגורים, מחסנים וחנויות מתוך כוונה לעשות מהם רווח.

יש צורות שונות של יזמות נדל"ן, אנחנו נציג כאן כמה מהן. היזמות הקלאסית היא רכישת נכסים מניבים למכירה בסכומים נמוכים, בדרך כלל במקומות שעומדים בפני השקעה ופיתוח סביבתי, משקיעים כסף בשיפוץ נרחב של המקום ואז מוכרים או משכירים אותו במחיר גבוה יותר. למעשה מעלים את ערך הנכס באמצעות השיפוץ ומחזירים את כל ההשקעה באמצעות מכירתו או השכרתו. מן הסתם זה דורש הרבה מחקר מקדים, סבלנות, ידע ועוד.

אופציה אחרת של יזמות נדל"ן היא רכישת מבנה והשכרתו לטווח ארוך. כך עושים רבים שרוכשים משרדים, דירות או אפילו מחסנים ולאחר מכן הם משכירים אותו למשך שנים רבות לגורם מסוים. הם נהנים מהכנסה חודשית בזכות אותו מבנה, הם לא משקיעים בו דבר, וגם אם סכום השכירות שהם מקבלים נשאר קבוע ולא גבוה, עם הזמן הם מחזירים את ההשקעה ומתחילים להרוויח על הנכס. צריך לומר בהיבט הזה, שההשקעה אולי הכי משתלמת היא רכישת מחסנים. מאחר וסביר להניח שאם רוכשים משרד או בית מגורים, צריך לשפץ אותו מעת לעת על מנת שיתאים למי שרוצה לשכור אותו. לעומת זאת בעולם של מחסנים להשכרה, עלויות ההשקעה הן יחסית נמוכות, זה לא דורש הרבה.

יזמות נדל"ן היא מאוד מפותחת בקרב צעירים שרוצים להתעשר וכן בקרב מבוגרים אשר יש להם מספיק כסף בשביל להשקיע בנכס נוסף. צריך לזכור שהרבה פעמים מוטלים מסים שונים על רכישת נכס שני וכן זה דורש לא מעט התעסקות עם לקוחות וגורמים אחרים. לכן משתלם לבחון כיצד נכנסים ליזמות כזו מבלי לבזבז זמן יקר ולהשקיע עלויות נלוות יקרות. רק כך אפשר להרוויח מנכסים שונים.

אם אתם מעוניינים להיכנס ליזמות נדל"ן, באמצעות מחסנים להשכרה או נכסים מניבים למכירה, זה הזמן שלכם לפנות אלינו אל CBRE. אתם מוזמנים להשאיר אצלנו פרטים ואנחנו נשמח לעזור לכם. אנחנו נציע לכם נכסים שיכולים להתאים לכם ונדאג לתווך עבורכם את הנכסים ללקוחות שיהיו מעוניינים לשכור או לרכוש מכם את הנכס בתנאים נוחים. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום. 
מאמרים:

יזמות נדל"ן

 
CBRE | מצדה 7 , קומה 32, בני ברק | 1-800-40-10-10 | Office-TelAviv@cbre.com