1-800-40-10-10

 
מה אתם צריכים היום בשביל למצוא משרדים להשכרה בתל אביב או משרדים גדולים להשכרה בכל מקום אחר בגוש דן? אתם יכולים להיעזר בחברים ומכרים, בני משפחה, אתם בוודאי יכולים להיעזר באתרי אינטרנט, אך הדרך הטובה ביותר למצוא משרד שיענה על הצרכים שלכם היא להיעזר ביועץ נדל"ן.

יועץ נדל"ן הוא אדם שמכיר את השוק היטב, הן שוק של נכסים מסחריים והן שוק של נכסי מגורים באזור בו אתם מחפשים, במקרה שלנו גוש דן. הוא יודע מה טווח המחירים, הוא מכיר משרדים ברמות שונות של גודל ואיכות, הוא ידע להבחין בין משרדים שנמצאים באזור אחד לבין משרדים שנמצא באזור אחר וכמובן שהוא מכיר את כל תורת המשא ומתן עם מוכרים ומשכירים. כל מה שעליכם לעשות זה לפנות אליו והוא ישמח לחפש עבורכם משרדים גדולים להשכרה.

במידה ויש לכם משרדים להשכרה בתל אביב, אז עדיף לכם לעבוד עם יועץ נדל"ן שישכיר אותם לבעלי עסקים וחברות שמחפשות משרדים כאלה. יש לכך שתי סיבות, ראשית, זה יחסוך להם זמן יקר בהתעסקות עם ההשכרה ועבודה מול לקוחות שונים, שנית, כך תוכלו להשיג מחיר טוב יותר, מאחר והיועץ מכיר את השוק הוא יודע מה אתם צריכים לבקש וכמה אתם יכולים לקבל. לכן מומלץ לעבוד עם יועץ שכזה ולא לנסות בעצמכם להשכיר או למכור את המשרדים.

חשוב להבהיר נקודה נוספת, עבודה עם יועץ נדל"ן מקצרת הרבה פעמים את התהליך, במקום שיהיה זה הליך ארוך במהלכו תצטרכו לעבוד מול לקוחות שונים, להציע להם את מה שיש לכם, הרי שהיועץ ידע לבחון בין הלקוחות הפוטנציאליים השונים, וכך הוא יקבע מי מתאים עבורכם ומי לא תוך זמן קצר. זאת כמובן בהתאם לתנאים שאתם מציעים ונוחים לכם וכן בהתאם לתנאים שנוחים לצד השני.

חשוב להבהיר לפני סיום, לא מעט עסקים מחפשים משרדים להשכרה בתל אביב, הביקוש הוא גדול אם מתייחסים לא רק לתל אביב אלא לכל אזור גוש דן, לכן צריך להיות ריאלי בדרישות כמו שאתם צריכים להיות ריאלי כשאתם מבקשים לשכור משרד בסכומים מסוימים.

אם אתם רוצים לדעת עוד על משרדים גדולים להשכרה בגוש דן ובכלל, זה הזמן ליצור איתנו קשר. משרד CBRE מתווכים מתעסק רבות בתחום זה ומתמחה בו. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ולקבל הצעת מחיר ייחודית לעבודה עם יועץ נדל"ן צמוד. 

יועץ נדל"ן

מאמרים:
 
CBRE | מצדה 7 , קומה 32, בני ברק | 1-800-40-10-10 | Office-TelAviv@cbre.com