1-800-40-10-10

 
לא מעט ישראלים בוחרים בשנים האחרונות לחפש השקעת נדל"ן בחו"ל. ההסבר לכך הוא פשוט מאוד, בישראל המחירים להשקעות מאוד גבוהים, הניסיונות של הממשלה (ניסיונות שלא עולים יפה עד כה) להוריד את מחירי הדיור מביאים להצעות שונות ומשונות על הטלת מסים על משקיעים, כל זה מוביל לכך שיותר ויותר ישראלים חוששים להשקיע בנדל"ן ישראלי, מה עוד שהשוק כאן גם ככה נמצא בבעיה, שכן לדעת מומחים זו בועה שתתפוצץ בקרוב, ולכן מוטב לפנות אל שווקים חדשים, ואלה נמצאים בחו"ל כמובן.

כשמדובר על השקעת נדל"ן בחו"ל, הרי שמדובר על מגוון רחב של אפשרויות, החל מרכישת משרדים לחברות היי טק, כלומר משרדים שניתן לשכור אותן באזורים בהם יושבות חברות היי טק, זה יכול להיות בכל מדינה, לא דווקא במדינות מערביות בהן יש תרבות היי טק מפותחת (מה שאומר שמחירי המשרדים יהיו גבוהים), זה יכול להיות נכסים מסחריים מניבים למכירה החל מחנויות דרך שטחי מסחר במרכזי קניות ועוד, וכמובן שזה יכול להיות גם נכסי מגורים שונים. במילים אחרות, אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של נכסים אשר מתאימים להשקעת נדל"ן בחו"ל.

כאן המקום לציין, השקעה שכזו, יכולה להתבצע ישירות מהארץ, אין זו חובה להיכנס להשקעה כזו ולנסוע אל מקום היעד בו מבקשים להשקיע. ישראלים רבים משקיעים את כספם דרך גורמי תיווך ישראלים שמתמחים בשווקים בחו"ל או דרך חברות השקעות שמתעסקות בכך. השווקים הפופולאריים ביותר הם כמובן השוק האמריקאי שנחשב לאיכותי מכולם, וכן השוק הקנדי, אנגלי, רוסי, וכן שווקים במזרח אירופה. שם אומנם היציבות היא לא גבוהה אך המחירים נוחים, מי שיודע כיצד להשקיע ומתי לצאת מהשקעה יכול להרוויח לא רע.

השקעת נדל"ן בחו"ל היא דבר חשוב וייחודי, מאחר ואם עושים את זה נכון, היא יכולה לסדר אתכם היבט בפנסיה וכן היא יכולה לספק הכנסה טובה לילדכם. זאת כמובן בתנאי שאתם דואגים לשים קצת כסף בצד עבורם. על מנת לעשות את זה נכון, פשוט תשקיעו אצל האנשים הנכונים ובשוק המתאים.

לשם כך, אנחנו רוצים להזמין אתכם להשקיע איתנו. CBRE מתמחים לא רק בתיווך נכסים מסחריים מניבים למכירה ולהשכרה בישראל אלא גם בחו"ל. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ואנחנו נדאג לתווך אתכם לנכסים שונים ומגוונים. כך תוכלו לבצע השקעות בצורה חכמה ויסודית בכל שוק בו תרצו להשקיע את כספכם. 

השקעת נדל"ן בחו"ל

מאמרים:
 
CBRE | מצדה 7 , קומה 32, בני ברק | 1-800-40-10-10 | Office-TelAviv@cbre.com