1-800-40-10-10

 
מחפשים נכסים מניבים להשקעה? אל תגבילו את עצמכם לשוק הישראלי, צאו וחפשו גם השקעות נדל"ן בחו"ל, זו הדרך שלכם להרוויח מההשקעה שלכם לאורך זמן ובמספרים שלא חלמתם עליהם.

ישראלים רבים גילו במשך שנים את המסלול של השקעות נדל"ן בחו"ל. אפשרות להרוויח באמצעות רכישת נכסים מסוימים והשכרתם. כך למשל לא מעט ישראלים רוכשים דירות בערים גדולות ומשכירים אותן לטווח ארוך או לצרכים אחרים. לא מעט ישראלים חוברים ביחד רוכשים בניין משרדים ומציעים אותו למכירה או להשכרה, כמובן שההבדל ברווח שהם עושים בין שני המקרים הוא עצום, אך בכל זאת הם יכולים להרוויח בעקבות כך לא מעט.

השקעות נדל"ן בחו"ל הן עניין לא פשוט, אך אם יודעים כיצד ועם מי לעשות זאת, אפשר להרוויח לא מעט. כך למשל, אפשר לעבוד באופן צמוד עם מתווכים ישראלים אשר מתמחים במציאת נכסים מניבים להשקעה. הם בוחנים לשם כך את האזור בו נמצא הנכס, מגמות המחירים בו, תנאי הפיתוח והסביבה, עלות המסים השונים ועוד. אחרי שהם מסיימים בעבודת המחקר הם מציגים את כל הנתונים וקובעים היכן כדי לגשת ולהשקיע והיכן לא. השקעות נדל"ן בחו"ל, בדומה להשקעות בישראל, מיועדות לטווח ארוך ולא לתקופה קצרה, מעצם העובדה שמדובר בהשקעות גדולות, לכן גם חשוב שהבדיקה תהיה מדוקדקת, בחינת המגמות תימשך לאורך זמן והבדיקה של תוכניות הפיתוח לא יתעסקו רק כאן ובעכשיו, אלא בטווח הארוך.

כשרוכשים בניין משרדים למכירה, צריך לוודא, שיש באזור שלו סביבה עסקית טובה ונוחה, שיש עסקים ובעלי מקצוע שרוצים להיכנס לאזור, תנאי תחבורה טובים וכמובן מיסוי נמוך. חשוב לדעת גם מתי לקחת את ההחלטה לבצע את הרכישה. הרי אם מבצעים את הרכישה בשלב מאוחר ייתכן והמחיר יעלה ואז יש סבירות שהביקוש למקום ירד. לעומת זאת אם רוכשים את הנכס בשלב מוקדם, כלומר שהאזור רק מתחיל להתפתח, אז ניתן לרכוש אותו במחיר נמוך וליהנות מהפריחה המוקדמת שלו, אזור משיכה לקבוצות שונות.

לסיום, החיפוש אחר השקעות נדל"ן בחו"ל הוא משתלם אם עושים אותו בצורה חכמה ועם האנשים הנכונים.

לשם כך אנחנו רוצים להזמין אתכם ליצור איתנו קשר, CBRE שמחים לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל שלב בחיפוש אחר נכסים מניבים להשקעה בחו"ל. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום, דרך האתר או בטלפון. תוך זמן קצר נעמיד לרשותכם את כל מה שאתם צריכים להשקעה טובה. 

השקעות נדל"ן בחו"ל

מאמרים:
 
CBRE | מצדה 7 , קומה 32, בני ברק | 1-800-40-10-10 | Office-TelAviv@cbre.com