1-800-40-10-10

 
אם יש לכם כסף פנוי ואתם לא יודעים היכן להשקיע אותו, אז הדרך הטובה ביותר לעשות ממנו עוד כסף, היא באמצעות השקעות נדלן. כל מומחה בשוק ההון ובתחום ההשקעות ידע לספר לכם, שהדרך הטובה ביותר להרוויח היא באמצעות השקעות כאלה כפי שנוכל לראות מיד.

כאשר מדובר על השקעות נדלן, מכוונים בעיקר לשתי עולמות, נדלן מסחרי ונדלן מגורים. נדלן מסחרי כולל בין היתר משרדים להשכרה, מחסנים, חנויות ובתי עסק שונים. דוגמא טובה לכך הם משרדים להשכרה לעורכי דין, אלה יכולים להיות כחלק ממגדלי משרדים או אפילו במה שהיו פעם דירות מגורים (לפחות בערים בהם זה מותר) לעומת זאת נדלן מגורים כולל דירות מגורים או בתים פרטיים.

מדוע השקעות נדלן נחשבות השקעות בטוחות באופן יחסי ומשתלמות? ראשית, כי נדלן לא הולך לשום מקום. בעוד שמנייה יכולה לרדת ולהיעלם, חברה יכולה להיסגר, קרנות יכולות לפשוט רגל, נכס פיזי לא יכול להיעלם, לא יכול ללכת לשום מקום. לכן גם רכישת נכס תמיד תיחשב השקעה טובה, גם עבור משק בית. זאת להבדיל מרכישת רכב שהיא דבר הכרחי אך ערכו של הרכב רק יורד מהרגע שהוא עולה לכביש. שנית, ערך של נכס יכול לעלות, למעשה ברוב המקרים הוא עולה. זאת כאמור להבדיל מרכישת רכב. הוא עולה שכן הביקוש עולה וההיצע תמיד נשאר נמוך, והוא עולה מאחר וקיימת שחיקה בשכר ולכן המחיר ששילמנו לפני עשר שנים על הנכס שלנו, הוא נמוך הרבה יותר מהסכום שאנחנו נמכור אותו היום.

השקעות נדלן כאמור נחשבות דבר בטוח ולכן אנשים רבים מחפשים השקעות כאלה כל הזמן. החוכמה היא לדעת היכן וכיצד לחפש, הדרך הטובה ביותר היא לערוך סקירה מקיפה אצל חברות נדלן מניב ובכלל, בשביל למצוא נכסים מתאימים להשקעה. נכסים כאלה יכולים להיות אך ורק באזורים מסוימים, אזורים מפותחים או כאלה שעומדים בפני פיתוח. בנקודה זו יש לומר, צריך להזדרז, אחרת עלולים לגלות שאזור אשר בעבר היה נחשב זול, היום הוא כבר יקר וההשקעה בו דורשת הרבה יותר משאבים.

לסיום, אם אתם מחפשים השקעות נדלן חכמות, למשל משרדים להשכרה לעורכי דין, זה השלב בו אתם מרימים אלינו טלפון ואנחנו עוזרים לכם למצוא אותן. חברת CBRE מתמחה בהשכרה ומכירה של נכסים. אנחנו נעזור לכם למצוא מגוון רחב של השקעות נדלן שיכולות לגרום לכם להתעשר. 

השקעות נדלן

מאמרים:
 
CBRE | מצדה 7 , קומה 32, בני ברק | 1-800-40-10-10 | Office-TelAviv@cbre.com